Cennik przeprowadzek

Jesteśmy młodą, ale w pełni profesjonalną firmą przeprowadzkową. Świadczymy najwyższej jakości usługi transportowe na terenie Warszawy, całej Polski, a nawet za granicą – efektywnie i solidnie. Proponujemy Państwu kompleksowe, a przede wszystkim tanie przeprowadzki mieszkań, biur firm, domów. Transport rzeczy przebiega sprawnie, rzetelnie i z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Koszty transportu uzależnione są od wielu czynników, dlatego  cennik przeprowadzek w Warszawie przygotowywany jest indywidualnie w zależności od charakteru zlecenia i rodzaju przewożonego mienia. Cenimy zadowolenie naszych klienta. W cenie usług transportowych zapewniamy kartony przeprowadzkowe, wózki, koce, taśmy, oraz wszystkie niezbędne materiały pakowe.

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wycenę prosimy o kontakt pod numerem ☎ +48 790 899 884 lub mailem info@turbo-przeprowadzki.pl.

Na koszt realizacji usług wpływają:

  • szacowana ilość rzecz do przewiezienia,
  • trasa przejazdu,
  • piętra, na których znajduje się mieszkanie
  • obecność wind,
  • podjazd pod wejście budynku,
  • demontaż/montaż mebli
  • czy potrzebna będzie pomoc w pakowaniu mienia.

Kompleksowa wycena usług:

Po szczegółowym zapoznaniu się ze zleceniem, wykonamy dla Państwa kompleksową wycenę, która będzie odpowiednio dostosowana do charakteru przeprowadzki. Świadomi oczekiwań Klientów, oferujemy konkurencyjne ceny na przeprowadzki w Warszawie, całym kraju oraz zagraniczne.

Przykładowe koszty naszych usług

Poniżej przedstawiamy przykładowe ceny tanich przeprowadzek mieszkań, w których uwzględniono liczbę pracowników oraz koszt przeprowadzki za godzinę usługi. Cena przeprowadzki, przewozu rzeczy i mebli ustalana jest indywidualnie po otrzymaniu szczegółowych informacji od Klienta. Minimalny czas wynajęcia samochodu to 2 godziny.

Podstawienie auta na terenie Warszawy: 20zł
Podstawienie auta, lub skończenie pracy poza granicami Warszawy: 50zł
Auto+kierowca który nosi meble, kartony itp: 90zł/godz.
Auto+kierowca+ 1 dodatkowa osoba: 120zł/godz.
Auto+kierowca+ 2 dodatkowe osoby: 150zł/godz.
Auto+kierowca+ 3 dodatkowe osoby: 180zł/godz.

Oferujemy również tani przewóz pianin.

Powyższy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dla stałych Klientów oferujemy rabaty.

Warszawa to główny obszar naszego działania, świadczymy usługi na terenie wszystkich dzielnic, a także na terenie miast całej Polski i za granicą.

Brak możliwości komentowania