Przeprowadzki firm i biur

Zmiana siedziby firmy to ogromne wyzwanie – także logistyczne. Trzeba zapakować całe wyposażenie, odpowiednio zabezpieczyć je przed ewentualnymi uszkodzeniami powstałymi w wyniku przenoszenia oraz przewożenia, a także przetransportować do nowej siedziby – szybko i sprawnie, by móc w krótkim czasie urządzić nowe biuro. Dlatego oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie przy wykonaniu przeprowadzki biur na terenie Warszawy, ale i całego kraju. Służymy również pomocą przy przeprowadzkach zagranicznych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując zakres świadczonych usług do konkretnych potrzeb klienta. Mogą nam Państwo powierzyć zarówno sam transport, jak i pakowanie, wniesienie rzeczy, montaż/demontaż mebli czy też zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Bezpłatnie dostarczamy kartony, folie i inne materiały do pakowania oraz zabezpieczenia.

Przeprowadzki firm oraz biur wymagają szczególnej ostrożności. Często mamy bowiem do czynienia z ważną dokumentacją, drogim sprzętem elektronicznym, ciężkimi meblami, a także delikatnymi przedmiotami i roślinami. Nie stanowi dla nas problemu również przewóz produktów ciężkich oraz o większych gabarytach. Nasi fachowcy mają wieloletnie doświadczenie w tego rodzaju usługach, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o bezpieczeństwo wyposażenia swojej firmy. Wiemy, jak zapakować oraz przewozić wszelkiego rodzaju produkty tak, by nie uległy one uszkodzeniu czy też zabrudzeniu.

Korzystając z pomocy naszej firmy, mają Państwo pewność, że przeprowadzki biur oraz firm przebiegną szybko, sprawnie i bez przykrych niespodzianek. Nie muszą się Państwo o nic martwić – sami opracujemy najdogodniejszy dla klienta plan przeprowadzki. Dopracujemy plan w każdym szczególe zarówno pod kątem potrzebnej liczby pracowników oraz aut, materiałów do pakowania oraz zabezpieczenia, a także optymalnej trasy przewozu. Wszystko w trosce o to, by usługa przebiegła szybko i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Co więcej, możemy zrealizować usługę do dowolnej porze. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 731 241 890,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania