Przeprowadzki mieszkań i domów

Zorganizowanie przeprowadzki mieszkań czy też domów wymaga doskonałych umiejętności logistycznych, ale nie tylko. Należy dokładnie rozplanować cały proces – pakowanie, zabezpieczenie, wyniesienie, transport, wniesienie, rozpakowanie. Z pozoru nie wygląda to na skomplikowaną czynność, jednak w praktyce często okazuje się, że brak odpowiedniego planu oraz profesjonalnej pomocy sprawia, że w trakcie przeprowadzki domów i mieszkań pojawia się straszny chaos organizacyjny, a tym samym zaplanowane czynności trwają dłużej niż przewidywaliśmy.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Realizujemy wszelkiego rodzaju przeprowadzki mieszkań i domów przede wszystkim na terenie całej Warszawy, ale nie tylko. Wykonujemy usługi również w innych regionach kraju, jak i poza granicami Polski.

Dysponujemy liczną kadrą pracowników z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu i wykonywaniu przeprowadzek mieszkań i domów. Posiadamy również bogatą flotę pojazdów dopasowanych do transportu różnego rodzaju przedmiotów, także gabarytowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewieźć do nowego lokum cały Państwa dobytek, w tym również duże i ciężkie przedmioty jak na przykład meble czy też pianina.

W ramach usługi oferujemy:

  • szczegółowe opracowanie planu przeprowadzki mieszkania bądź domu,
  • bezpłatne dostarczenie materiałów do zapakowania oraz zabezpieczenia przedmiotów (folie, kartony, koce, wypełniacze do kartonów, itp.),
  • demontaż mebli (często konieczny przed wyniesieniem mebli z lokalu),
  • wyniesienie rzeczy oraz ich załadunek do auta,
  • transport do wskazanego wcześniej miejsca,
  • wyładunek oraz wniesienie transportowanych przedmiotów do lokalu,
  • montaż mebli (jeśli przed transportem konieczny był ich demontaż).

Zakres czynności ustalany jest indywidualnie na podstawie potrzeb oraz oczekiwań klienta. Przed realizacją usługi przedstawiamy również klientowi wycenę uwzględniającą m.in. zakres usługi, odległość (trasę przejazdu), szacowaną liczbę rzeczy do przewiezienia oraz liczbę pracowników niezbędnych do zrealizowania usługi.

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 731 241 890,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania