Transport antyków

Transport antyków podczas przeprowadzki i nie tylko

Doskonale wiemy, że zmiana miejsca zamieszkania to spore wyzwanie, nie chodzi tylko o samo znalezienie idealnego lokalu, ale także transport wszystkich zgromadzonych do tej pory przedmiotów. Przeprowadzki to nasza specjalność, wieloletnie doświadczenie sprawiło, że realizujemy je szybko, ale z zachowaniem niezbędnej ostrożności i w dodatku na terenie całej Warszawy.

Tym co wyróżnia nas na tle innych firm jest również transport antyków, które wymagają szczególnej opieki zarówno podczas przenoszenia ich do samochodu, jak i w czasie drogi. Dysponujemy materiałami, takimi jak folia bąbelkowa, pianki, gąbki, ale także folia stretch czy koce transportowe, dzięki którym możemy jeszcze lepiej zabezpieczyć wszystkie przedmioty.

 

Zakres usług

Jako firma przeprowadzkowa doskonale wiemy jak ważny jest profesjonalizm i doświadczenie, dlatego też nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym jeszcze lepiej świadczą swoje usługi. Szybko i sprawnie wnoszą i znoszą wszystkie meble i kartony zachowując przy tym należytą ostrożność, tak aby nie spowodować zarysowań, ani innych uszkodzeń zarówno na antykach, jak i zwykłych przedmiotach. Doskonale wiemy jak ważny jest odpowiedni pojazd do przewożenia towarów w czasie przeprowadzki, dlatego też dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów, odpowiednio przystosowanych do transportu – również dużych gabarytów. Po załadowaniu meble zostają odpowiednio unieruchomione, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia podczas przewozu.

Turbo przeprowadzki – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Powodów jest wiele, tym co wyróżnia nas na tle innych jest transport antyków oraz przeprowadzki firm, które świadczymy na terenie całej Warszawy. Nasze usługi realizujemy też dla Klientów prywatnych. Co więcej, załadunek i transport wykonujemy przez cały tydzień – od poniedziałku do niedzieli, dzięki czemu możesz zacząć przeprowadzkę, kiedy tylko chcesz, ponieważ pracujemy przez całą dobę.

Nie zwlekaj, zadzwoń do nas i umów się na przewóz antyków, mebli prywatnych lub firmowych. Dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce na terenie Warszawy. Sprawdź koniecznie!

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 731 241 890,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania