Transport lodówki

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że przeprowadzki to nasza specjalność. Poza nimi zajmujemy się także przewozem urządzeń wielkogabarytowych, a także ciężarów. Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów do oferty wprowadziliśmy także transport lodówki na terenie Warszawy.

Usługi transportowe

Urządzenia chłodzące, takie jak lodówki czy zamrażarki w większości charakteryzuje duży rozmiar, waga, a także kłopotliwy transport, dlatego też tak ważne jest zatrudnienie fachowców, którzy wykonają swoją pracę z zachowaniem niezbędnych zasad.

Wybierając naszą firmę zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie chłodzące będzie odpowiednio zabezpieczone i nie ulegnie zniszczeniu. Nasi pracownicy odbiorą je od Ciebie we wcześniej ustalonym terminie i przewiozą we wskazane miejsce. Przed transportem odpowiednio zabezpieczą lodówkę przed otarciami i zarysowaniami, a także ustawią ją w pozycji pionowej.

Korzystając z naszych usług nie musisz się o nic martwić. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wśród którego znajdują się pasy oraz wózki transportowe. Dzięki nim znoszenie i wnoszenie lodówek, odbywa się sprawnie, ale również bezpiecznie. Akcesoria te są szczególnie przydatne podczas przeprowadzki w budynkach, w których nie ma windy lub sprzęt AGD jest za duży.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jako firma przeprowadzkowa doskonale wiemy czego oczekują od nas klienci. Wszystkie zlecenia realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów i wykonujemy je zawsze w terminie. Działamy głównie na terenie Warszawy, ale możemy także zająć się transportem sprzętu do innego miasta. Koszt usługi zależy od wielkości i wagi urządzenia, a także odległości. Tym co wyróżnia nas na tle innych klientów jest to, że przyjmujemy zlecenia od poniedziałku do niedzieli przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu pomożemy Ci w każdej chwili.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także wspólnie ustalimy dogodny termin do przeprowadzki lub przewozu lodówki.

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 731 241 890,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania