Transport mebli Warszawa

W czasie przeprowadzki, największym wyzwaniem zdaje się przewóz mebli, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed zniszczeniem i przemieszczaniem się podczas jazdy. Każdemu Klientowi zależy na kompleksowej realizacji zlecenia i gwarancji, że żaden z przedmiotów nie zostanie zniszczony i dotrze na wyznaczone miejsce w stanie dokładnie takim, w jakim został odebrany. Przewóz gabarytów o dużych rozmiarach wymaga uwagi i wyjątkowego skupienia. Niezwykle ważny jest zarówno moment demontażu, wynoszenia ładunku z mieszkania, umieszczenia i zabezpieczenia w samochodzie jak i montaż w wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Transport mebli Warszawa

Firma Turbo Trans specjalizuje się między innymi w realizacji zleceń na profesjonalny przewóz mebli w Warszawie, całej Polsce i za granicą. Meble różnej wielkości to zdecydowanie najczęstsze ładunki z jakimi przychodzi nam się zmierzyć podczas realizacji przeprowadzek. Wszystkie meble są odpowiednio zabezpieczane przed załadunkiem, by żadne z nich nie uległo jakiemukolwiek zniszczeniu. Zajmujemy się przewozem zarówno nowych jak i starych zużytych rzeczy niezależnie od ich wielkości. Przemyślana kolejność i odpowiednie ułożenie ich w ciężarówce sprawia, że można w niej zmieścić zdecydowanie więcej niż się wydaje. Transport mebli to wymagające zadanie, które powierzane jest profesjonalistom. Zaangażowanie w wykonywaną pracę i zdobyte uprawnienia pozwalają nam na solidną realizację zadań. Świadczymy usługi dla osób prywatnych i firm, zapewniając możliwość transportu różnego rodzaju stołów, krzeseł, kanap i innych. Zadbamy o każdy szczegół.

Bezpieczny przewóz mebli

Gwarantujemy:

 • Korzystne warunki współpracy.
 • Bezpieczny transport mebli w Warszawie, całej Polsce i za granicą.
 • Odpowiednie zabezpieczenie mienia.
 • Ceny dostosowane indywidualnie do potrzeb Klienta.
 • Profesjonalne doradztwo.
 • Terminowość wykonywanych usług.
 • Konkurencyjne ceny.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi wykonywane przez kadrę wykwalifikowanych specjalistów Turbo Trans. Peugeot Boxer Kontener z windą posiada pojemność 180 m3, dzięki czemu łatwo pomieści różnej wielkości przedmioty. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jesteśmy po to by Państwu pomóc dlatego na pierwszym miejscu jest dla nas Klient i jego oczekiwania. Zapewniamy profesjonalny montaż i demontaż w miejscu docelowym.

Odbieramy, przewozimy, montujemy…

Wszystko co udźwigniemy

Firma Turbo Trans na specjalne życzenie Klienta organizuje przewóz rzeczy ze sklepów meblowych prosto do Państwa mieszkania. Nasi pracownicy odbierają meble ze sklepu, wnoszą pod wskazany adres i montują je w miejscu, które odpowiada klientowi. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, gwarantujemy kompleksowe usługi oparte na wiedzy i praktyce. Ładunek zabezpieczamy filią strecz/bąbelkową oraz kocami tak aby się nie porysowały. Całość spinamy pasami aby były odpowiednio przymocowane do samochodu i nie przemieszczały się podczas jazdy.
Ceny transportu ustalane są indywidualnie.

Proponowany cennik, zależny jest od czynników takich jak:

 • odległość,
 • liczba pięter,
 • dostępność windy,
 • ciężarx towarów
 • zakres działań.

Aby wycenić koszty usługi skontaktuj się z nami, chętnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej rozsądne rozwiązanie i zaproponujemy odpowiednią cenę.

Turbo Trans zaprasza do kontaktu i poznania cen przewozu mebli w Warszawie!

Brak możliwości komentowania