Transport mebli Warszawa

W czasie przeprowadzki, największym wyzwaniem zdaje się przewóz mebli, które wymagają odpowiedniego zabezpieczenia przed zniszczeniem i przemieszczaniem się podczas jazdy. Zapewniamy kompleksową realizację zleceń i gwarancję, że żaden z przedmiotów nie zostanie zniszczony i dotrze na wyznaczone miejsce w stanie dokładnie takim, w jakim został odebrany. Przewóz mebli o dużych rozmiarach wymaga uwagi i wyjątkowego skupienia. Niezwykle ważny jest zarówno moment demontażu, wynoszenia ładunku z mieszkania, umieszczenia i zabezpieczenia w samochodzie jak i montaż w wyznaczonym przez Klienta miejscu.

Profesjonalny i tani przewóz

Transport mebli Warszawa

Jako doświadczona i wyspecjalizowana firma przewozowa realizujemy wszelkiego rodzaju zlecenia związane z transportem mebli w Warszawie. Działamy profesjonalnie, w oparciu o sprawdzone i bezpieczne techniki przewozu mebli we wskazane przez Klienta miejsce. Meble różnej wielkości to zdecydowanie najczęstsze ładunki z jakimi przychodzi nam się zmierzyć podczas realizacji przeprowadzek. Wszystkie meble są odpowiednio zabezpieczane przed załadunkiem, by żadne z nich nie uległo zniszczeniu. Zajmujemy się przewozem zarówno nowych jak i starych zużytych mebli niezależnie od ich wielkości. Przemyślana kolejność i odpowiednie ułożenie ich w ciężarówce sprawia, że można w niej zmieścić zdecydowanie więcej niż się wydaje. Przewóz mebli to wymagające zadanie, które powierzane jest profesjonalistom. Zaangażowanie w wykonywaną pracę i zdobyte uprawnienia pozwalają nam na solidną realizację zleceń. Świadczymy usługi dla osób prywatnych i firm, zapewniając możliwość transportu różnego rodzaju stołów, krzeseł, kanap, szaf, biurek i innych mebli. Zadbamy o każdy szczegół.

Bezpieczny przewóz mebli

Gwarantujemy:

 • Korzystne warunki współpracy.
 • Bezpieczny transport mebli w Warszawie, całej Polsce i za granicą.
 • Odpowiednie zabezpieczenie mienia.
 • Indywidualne podejście do każdego zlecenia
 • Profesjonalne doradztwo.
 • Terminowość wykonywanych usług.
 • Konkurencyjny cennik.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe mebli wykonywane przez kadrę wykwalifikowanych specjalistów Turbo Przeprowadzki. Peugeot Boxer Kontener z windą posiada pojemność 180 m3, dzięki czemu łatwo pomieści różnej wielkości przedmioty. Do współpracy zapraszamy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jesteśmy po to by Państwu pomóc dlatego na pierwszym miejscu jest dla nas Klient i jego oczekiwania. Zapewniamy profesjonalny montaż i demontaż przewożonych mebli w miejscu docelowym.

Odbieramy, przewozimy, montujemy…

Wszystko co udźwigniemy

Firma Turbo Przeprowadzki na specjalne życzenie Klienta organizuje przewóz rzeczy ze sklepów meblowych prosto do Państwa mieszkania. Nasi pracownicy odbierają meble ze sklepu, wnoszą pod wskazany adres i montują je w miejscu, które odpowiada klientowi. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, gwarantujemy kompleksowe usługi oparte na wiedzy i praktyce. Ładunek zabezpieczamy folią strecz/bąbelkową oraz kocami tak aby się nie porysowały. Całość spinamy pasami aby były odpowiednio przymocowane do samochodu i nie przemieszczały się podczas jazdy.
Ceny transportu mebli ustalane są indywidualnie.

Proponowany cennik, zależny jest od czynników takich jak:

 • odległość,
 • liczba pięter,
 • dostępność windy,
 • ciężarx towarów
 • zakres działań.

Aby wycenić koszty usługi transportu mebli skontaktuj się z nami, chętnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej rozsądne rozwiązanie i zaproponujemy odpowiednią cenę.

Turbo Przeprowadzki zaprasza do kontaktu i poznania cen przewozu mebli w Warszawie!

Brak możliwości komentowania