Transport mebli i przewóz rzeczy

Świadczymy kompleksowe, a także tanie przeprowadzki mieszkań, biur oraz domów i usługi transportowe dla klientów indywidualnych, firm i instytucji publicznych na terenie całej Warszawy i okolic. Działamy profesjonalnie, wykorzystując nasze bezpieczne i sprawdzone techniki przewozu mebli z gwarancją zabezpieczenia mienia. Meble standardowe, nietypowe, po wielkogabarytowe nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dysponujemy nowoczesną flotą – Peugeot Boxer Kontener z windą posiada pojemność 180 m3, dzięki czemu pomieści dużą ilość mebli. Oferowane usługi transportowe obejmują pakowanie i rozpakowywanie w miejscu docelowym, zabezpieczenie przed zniszczeniem i przemieszczaniem się mebli podczas przewozu oraz montaż i demontaż. Ładunek zabezpieczamy folią strecz/bąbelkową oraz kocami tak aby się nie porysowały. Całość spinamy pasami aby były odpowiednio przymocowane do samochodu i nie przemieszczały się podczas jazdy. Zapewniamy przewóz mebli w stolicy w konkurencyjnych cenach, sprawnie i fachowo z gwarancją solidnego zabezpieczenia mienia.

Tani przewóz mebli

Transport mebli Warszawa

Sprawnie i szybko zajmiemy się planowaniem przeprowadzki Państwa domu, mieszkania lub firmy. Dajemy gwarancję, że żaden z gabarytów nie zostanie zniszczony. Przewozimy zarówno nowe i stare zużyte meble każdej wielkości. W celu zabezpieczenia mienia stosujemy funkcjonalne i najwyższej jakości materiały odporne na przetarcia i rozdarcia. Oferujemy przewóz mebli w Warszawie tanio i solidnie zapewniając możliwość transportu różnego rodzaju stołów, krzeseł, kanap, szaf, biurek, komód i innych elementów wyposażenia. Przemyślana kolejność i odpowiednie ułożenie ich w ciężarówce sprawia, że można w niej zmieścić zdecydowanie więcej niż się wydaje. Nasze taxi bagażowe to grupa doświadczonych fachowców z uprawnieniami i długim stażem. Wkonujemy przeprowadzki biur i mieszkań już od wielu lat. Do pracy podchodzimy z zaangażowaniem i uśmiechem aby sprostać wymaganiom każdego Klienta.

Bezpieczny przewóz mebli

Dodatkowo zapewniamy:

 • Korzystne warunki współpracy.
 • Bezpieczny transport mebli w Warszawie, całej Polsce i za granicą.
 • Odpowiednie zabezpieczenie mienia.
 • Indywidualne podejście do każdego zlecenia
 • Profesjonalne doradztwo.
 • Terminowość wykonywanych usług.
 • Konkurencyjne ceny.

Odbieramy, przewozimy, montujemy…

Wszystko co udźwigniemy

Firma Turbo Przeprowadzki na specjalne życzenie Klienta organizuje przewóz rzeczy ze sklepów meblowych prosto do Państwa mieszkania lub firmy. Nasi pracownicy odbierają wyposażenie ze sklepu, wnoszą pod wskazany adres i w miejscu, które odpowiada klientowi, następuje montaż mebli. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje, gwarantujemy kompleksowe usługi oparte na wiedzy i praktyce. Ceny transportu w Warszawie i całej Polsce ustalane są indywidualnie.

Proponowany cennik, zależny jest od czynników takich jak:

 • odległość,
 • liczba pięter,
 • dostępność windy,
 • ciężar towarów
 • zakres działań.

Aby wycenić koszty usługi transportu mebli skontaktuj się z nami, chętnie wybierzemy dla Ciebie najbardziej rozsądne rozwiązanie i zaproponujemy odpowiednią cenę. Służymy fachowym doradztwem oraz przedstawimy ceny przewozu mebli zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wykonamy czynności związane z transportem!

Turbo Przeprowadzki zaprasza do kontaktu poprzez telefon lub e mail i poznania cen przewozu mebli w Warszawie!

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 731 241 890,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania