Transport motocykli

Profesjonalny transport motocykli

Naszą ofertę kierujemy do klientów planujących zmianę miejsca zamieszkania. Doskonale wiemy, że przewóz rzeczy często jest czasochłonny i ciężki do wykonania w pojedynkę. Co więcej, czasem zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg dodatkowo go utrudniają. Dlatego też jako firma przeprowadzkowa oferujemy przewóz rzeczy osobistych, mebli, ale także innych, dużych gabarytów.

Transport motocykla – Warszawa

Jeśli szukasz fachowców, którzy bezpiecznie przetransportują Twój jednoślad, to świetnie się składa. Przeprowadzki to nasza specjalność! Rozumiemy, że właściciel motocykla nie zawsze może go samodzielnie przetransportować, np. przez złe warunki atmosferyczne, dlatego chętnie go dla Ciebie przewieziemy.

 

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a także bezpieczeństwie przewożonych towarów, dlatego tez odpowiednio go zabezpieczamy i mocujemy, tak aby nie przemieszczał się w trakcie jazdy. Dodatkowo spisujemy również protokół zdawczo-odbiorczy, z uwzględnieniem obecnego stanu jednośladu, a po przywiezieniu go na miejsce klient może zweryfikować, czy dotarł on w nienaruszonym stanie.

Przeprowadzki na terenie Warszawy

Doskonale wiemy, że transport jednośladu, takiego jak motocykl lub skuter to nie lada wyzwanie. Jednak posiadamy już spore doświadczenie, jeśli chodzi o przeprowadzki, dzięki czemu chętnie ją dla Ciebie zrealizujemy. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług w atrakcyjnych cenach, bez żadnych ukrytych opłat, dzięki czemu od razu wiesz jaką kwotę należy przeznaczyć na transport.

Jako firma przeprowadzkowa zajmująca się przewozem rzeczy i motocykli na ternie Warszawy starannie zabezpieczamy wszystkie przedmioty, tak aby ich nie uszkodzić. Dodatkowo, na życzenie klienta możemy w ramach usług przysłać samochód z dwoma lub trzema dodatkowymi pracownikami, którzy zajmą się rozpakowywaniem i wnoszeniem przedmiotów na wskazane piętro.

Szybko, wygodnie i profesjonalnie

Świadczone przez naszą firmę usługi przeprowadzkowe zawsze są wykonywane na najwyższym poziomie. Szeroki zakres usług i zaspokajanie potrzeb klientów to nasza specjalność. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z transportu motocykla.

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 731 241 890,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania