Transport pianin Warszawa

Transport pianin Warszawa

Transport instrumentów muzycznych nie jest łatwy. Do odpowiedniej realizacji zlecenia potrzebny jest doświadczony zespół fachowców i sprzęt zapewniający bezpieczeństwo przewożonego instrumentu. Pracownicy Turbo Trans posiadają odpowiednią wiedzę i kompetencje do świadczenia tego typu usług. Realizujemy transport pianin w Warszawie, całej Polsce a nawet za granicą. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, jesteśmy w stanie przeprowadzić przewóz instrumentu o każdym rozmiarze. Nasze działania realizowane są kompleksowo “od drzwi do drzwi”.

W każdym samochodzie przeznaczonym do przewozu panują warunki zapewniające bezpieczną i komfortową realizację usługi. Powierzone nam zadania realizowane są z zachowaniem terminu ustalonego z Klientem. Nasze działania dostosowujemy tak, aby ich realizacja odbywała się w godzinach wygodnych dla zamawiającego. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie przedmiotów przed zniszczeniem i zarysowaniami. Pracownicy Turbo Trans dokładają wszelkich starań, by podczas przewozu ładunek nie przemieszczał się i został w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nasz zespół zapewnia również w pełni bezpieczny rozładunek pianin z wniesieniem do lokalu.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zapewniamy kompleksową realizację transportu pianin w Warszawie, na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy Państwu elastyczną ofertę dostosowaną do oczekiwań Klienta. Jesteśmy świadomi, iż każde zlecenie jest inne a jego realizacja wymaga od pracowników specjalnego planu działań. Doskonale wiemy jak przewieźć instrument, by całość realizacji przebiegła sprawnie.

Zapewniamy:

 • indywidualne podejście do każdego Klienta,
 • działamy w Warszawie, całej Polsce i za granicą,
 • terminową realizację zlecenia,
 • odpowiednie zabezpieczenie instrumentu,
 • samochody dostosowane do przewozu przedmiotów dużych rozmiarów,
 • konkurencyjne ceny,
 • realizacje zleceń przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
 • sprawną i bezpieczną realizację zlecenia.

Profesjonalne usługi, niska cena

Transport dużych gabarytów wymaga szczególnej uwagi i staranności. Przewożone mienie trzeba odpowiednio zabezpieczyć i zadbać o to by nie było narażone na zniszczenie podczas jazdy. Przewóz instrumentów to wyjątkowy rodzaj usługi. Samo wnoszenie pianin na wyznaczone piętro i przenoszenie na wybrane przez Klienta miejsce jest nie lada wyzwaniem. Przedmioty tego typu mają dla właściciela zazwyczaj ogromne znaczenie, dlatego odpowiednie zabezpieczenie jest tak ważne. Jako profesjonalna firma dbamy o każdy detal. Naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi odpowiednio zorganizowany, profesjonalny przewóz instrumentu.
Proponujemy Państwu kompleksową realizację zlecenia i odpowiednie dopasowanie cennika do wykonanych działań. Podczas pierwszego kontaktu z klientem nasi eksperci starają się pozyskać możliwie jak najwięcej informacji o instrumencie, by móc odpowiednio dostosować zakres prac i tym samym rzetelnie wycenić usługę.

Jak działamy?

 • Najważniejszy jest dla nas kontakt z Klientem. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej ustalane są szczegóły transportu pianin w Warszawie (wszystkie dzielnice) lub o zasięgu międzykrajowym. W razie jakichkolwiek problemów, przedstawiciel Turbo Trans spotka się z Państwem w ustalonym miejscu i odpowie na wszelkie pytania.
 • Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiednio wycenić i dopasować ofertę do oczekiwań. Działamy tylko tak jak klient sobie życzy.
 • Przed załadunkiem, instrument zostaje odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Instrument przeniesiony zostanie przez specjalnie wyznaczoną grupę, wykwalifikowanych fachowców.
 • Zapewniamy odpowiednie warunki drewnianych instrumentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są one delikatne i wymagają szczególnej uwagi.
 • Podczas jazdy unikamy gwałtownych hamowań i ograniczamy wstrząsy pojazdu na tyle na ile jest to możliwe.
 • Pianino wnosimy na każde piętro, odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają nam na zachowanie bezpieczeństwa i całkowitego zminimalizowania ryzyka uszkodzeń.

Ile kosztuje transport pianina?

Cena transportu pianin ustalana jest indywidualnie w zależności od rodzaju i trudności zadań jakie trzeba będzie wykonać oraz ilości poświęconego czasu. Po ówczesnym zapoznaniu się ze zleceniem, nasz zespół wykona dla Państwa dokładną wycenę usługi przewozu, na terenie całej Polski oraz za granicą.

Brak możliwości komentowania