Transport pianin, fortepianów i innych instrumentów

Transport pianin Warszawa
Specjalizujemy się w przewozie instrumentów małych i wielkogabarytowych, a w szczególności transportem pianin i fortepianów w Warszawie, okolicach i w całym kraju. Naszą kadrę tworzy grupa doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w transporcie bardzo ciężkich, często drewnianych  i delikatnych obiektów. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i nowoczesne narzędzia, co pozwala nam na transport instrumentów o każdym rozmiarze. Oferujemy transport pianin nowych i używanych bezproblemowo i w zaplanowanym terminie. Odpowiednio zabezpieczamy mienie przed zniszczeniem i zarysowaniami. Dołożymy wszelkich starań, by podczas przewozu ładunek nie przemieszczał się i został w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Transportujemy pianina i fortepiany dla prywatnych osób, szkół, orkiestr i innych podmiotów. Gwarantujemy zero uszkodzeń oraz bezpieczny przewóz do nowych lokali na każdym piętrze. Tego typu usługi wykonujemy bezpiecznie, sprawnie, szybko i tanio!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zapewniamy kompleksową realizację transportu pianin i fortepianów w Warszawie, na terenie całego kraju i za granicą. Proponujemy elastyczną ofertę dostosowaną do oczekiwań Klienta. Jesteśmy świadomi, iż każde zlecenie jest inne a jego realizacja wymaga od pracowników specjalnego planu działań. Zdajemy sobie sprawę jaką wartość ekonomiczną i sentymentalną ma dla Państwa pianino, fortepian lub inny instrument. Dbamy o szybką realizację zlecenia bazując na specjalistycznym zapleczu i doświadczeniu naszej firmy.

Zapewniamy:

  • indywidualne podejście do każdego Klienta,
  • kompleksowe usługi w Warszawie, całej Polsce i za granicą,
  • terminową realizację zlecenia,
  • odpowiednie zabezpieczenie instrumentu,
  • samochody dostosowane do przewozu przedmiotów dużych rozmiarów,
  • konkurencyjna cena usług,
  • realizacje zleceń przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
  • sprawne i bezpieczne działania.

Bezpieczny przewóz pianin i fortepianów

Transport pianina lub fortepianu o dużych gabarytach wymaga szczególnej uwagi i staranności. Przewożone mienie trzeba odpowiednio zabezpieczyć i zadbać o to by nie było narażone na zniszczenie podczas jazdy. Przewóz instrumentów to wyjątkowy rodzaj usługi. Samo wnoszenie na wyznaczone piętro i przenoszenie pianina na wybrane przez Klienta miejsce jest nie lada wyzwaniem. Przedmioty tego typu mają dla właściciela zazwyczaj ogromne znaczenie, dlatego odpowiednie zabezpieczenie jest tak ważne. Można sobie zadawać pytanie “jak przewieźć pianino”, ale czy jest to konieczne? Jako profesjonalna firma wyręczymy każdego Klienta, dla którego transport pianina może okazać się zbyt wygórowanym zadaniem. Dbamy o każdy detal, a naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi odpowiednio zorganizowany, profesjonalny przewóz instrumentu.
Proponujemy Państwu kompleksową realizację zlecenia i odpowiednie dopasowanie cennika do wykonanych działań. Podczas pierwszego kontaktu z klientem nasi eksperci starają się pozyskać możliwie jak najwięcej informacji o instrumencie, by móc odpowiednio dostosować zakres prac i tym samym rzetelnie wycenić usługę.

Jak działamy?

Najważniejszy jest dla nas kontakt z Klientem. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej ustalane są szczegóły przewozu pianin w stolicy (wszystkie dzielnice) lub o zasięgu międzykrajowym. W razie jakichkolwiek problemów, przedstawiciel Turbo Przeprowadzki spotka się z Państwem w ustalonym miejscu i odpowie na wszelkie pytania. Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiednio wycenić i dopasować ofertę do oczekiwań. Działamy tylko tak jak klient sobie życzy.

Przed załadunkiem, instrument zostaje odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Przeniesiony zostanie przez specjalnie wyznaczoną grupę wykwalifikowanych fachowców.

Zapewniamy odpowiednią ochronę podczas transportu instrumentów drewnianych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są one delikatne i wymagają szczególnej uwagi.
Podczas jazdy unikamy gwałtownych hamowań i ograniczamy wstrząsy pojazdu na tyle na ile jest to możliwe. Pianino wnosimy na każde piętro, odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają nam na zachowanie bezpieczeństwa i całkowitego zminimalizowania ryzyka uszkodzeń.

Ile kosztuje transport pianina?

Koszty transportu pianin ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju i trudności zadań jakie trzeba będzie wykonać oraz ilości poświęconego czasu. Po ówczesnym zapoznaniu się ze zleceniem, nasz zespół wykona dla Państwa dokładny kosztorys usługi przewozu pianina lub fortepianu, na terenie całej Polski oraz za granicą.

Szukasz fachowców z wieloletnim doświadczeniem? Skontaktuj się z nami! Profesjonalnie i z zaangażowaniem zajmujemy się transportem pianina w dogodnym terminie dla Klienta, również w godzinach nocnych!

Dowiedz się więcej!
Zadzwoń: +48 790 899 884,
albo wyślij wiadomość: info@turbo-przeprowadzki.pl

Brak możliwości komentowania