Transport pianin i fortepianów Warszawa

Transport pianin Warszawa

Przewóz specjalistycznych przedmiotów wymagających odpowiedniego sprzętu, doświadczenia oraz umiejętności nie jest łatwy. Do grona takich realizacji należy transport pianin, fortepianów i innych wielkogabarytowych instrumentów. Do odpowiedniej realizacji zlecenia potrzebny jest kompetentny zespół fachowców i sprzęt zapewniający bezpieczeństwo przewożonego instrumentu. Pracownicy Turbo Przeprowadzki posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie do realizacji tego typu usług. Zapewniamy transport pianin i fortepianów w Warszawie, całej Polsce a nawet za granicą. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, jesteśmy w stanie przeprowadzić przewóz instrumentu o każdym rozmiarze. Nasze działania realizowane są kompleksowo “od drzwi do drzwi”.

W każdym samochodzie przeznaczonym do transportu pianina panują warunki zapewniające bezpieczną i komfortową realizację usługi. Powierzone nam zadania realizowane są z zachowaniem terminu ustalonego z Klientem. Nasze działania dostosowujemy tak, aby ich wykonanie odbyło się w godzinach wygodnych dla zamawiającego. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie pianin i fortepianów przed zniszczeniem i zarysowaniami. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by podczas przewozu ładunek nie przemieszczał się i został w pełni zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nasz zespół zapewnia również w pełni bezpieczny rozładunek pianin z wniesieniem do lokalu.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Zapewniamy kompleksową realizację transportu pianin w Warszawie, na terenie całego kraju i za granicą. Oferujemy Państwu elastyczną ofertę dostosowaną do oczekiwań Klienta. Jesteśmy świadomi, iż każde zlecenie jest inne a jego realizacja wymaga od pracowników specjalnego planu działań. Doskonale wiemy jak przewieźć pianino, by całość realizacji przebiegła sprawnie.

Zapewniamy:

 • indywidualne podejście do każdego Klienta,
 • działamy w Warszawie, całej Polsce i za granicą,
 • terminową realizację zlecenia,
 • odpowiednie zabezpieczenie instrumentu,
 • samochody dostosowane do przewozu przedmiotów dużych rozmiarów,
 • konkurencyjne ceny,
 • realizacje zleceń przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę,
 • sprawne i bezpieczne działania.

Profesjonalne usługi, niska cena

Transport pianina lub fortepianu o dużych gabarytach wymaga szczególnej uwagi i staranności. Przewożone mienie trzeba odpowiednio zabezpieczyć i zadbać o to by nie było narażone na zniszczenie podczas jazdy. Przewóz instrumentów to wyjątkowy rodzaj usługi. Samo wnoszenie pianin na wyznaczone piętro i przenoszenie na wybrane przez Klienta miejsce jest nie lada wyzwaniem. Przedmioty tego typu mają dla właściciela zazwyczaj ogromne znaczenie, dlatego odpowiednie zabezpieczenie jest tak ważne. Można sobie zadawać pytanie “jak przewieźć pianino”, ale czy jest to konieczne? Jako profesjonalna firma wyręczymy każdego Klienta, dla którego transport pianina może okazać się zbyt wygórowanym zadaniem. Dbamy o każdy detal, a naszym zadaniem jest zapewnić Klientowi odpowiednio zorganizowany, profesjonalny przewóz instrumentu.
Proponujemy Państwu kompleksową realizację zlecenia i odpowiednie dopasowanie cennika do wykonanych działań. Podczas pierwszego kontaktu z klientem nasi eksperci starają się pozyskać możliwie jak najwięcej informacji o instrumencie, by móc odpowiednio dostosować zakres prac i tym samym rzetelnie wycenić usługę.

Jak działamy?

 • Najważniejszy jest dla nas kontakt z Klientem. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej ustalane są szczegóły przewozu  pianin w Warszawie (wszystkie dzielnice) lub o zasięgu międzykrajowym. W razie jakichkolwiek problemów, przedstawiciel Turbo Przeprowadzki spotka się z Państwem w ustalonym miejscu i odpowie na wszelkie pytania.
 • Indywidualne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy w stanie odpowiednio wycenić i dopasować ofertę do oczekiwań. Działamy tylko tak jak klient sobie życzy.
 • Przed załadunkiem, instrument zostaje odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Przeniesiony zostanie przez specjalnie wyznaczoną grupę wykwalifikowanych fachowców.
 • Zapewniamy odpowiednie warunki drewnianym instrumentom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że są one delikatne i wymagają szczególnej uwagi.
 • Podczas jazdy unikamy gwałtownych hamowań i ograniczamy wstrząsy pojazdu na tyle na ile jest to możliwe.
 • Pianino wnosimy na każde piętro, odpowiednio dobrane narzędzia pozwalają nam na zachowanie bezpieczeństwa i całkowitego zminimalizowania ryzyka uszkodzeń.

Ile kosztuje transport pianina?

Koszty transportu pianin ustalane są indywidualnie w zależności od rodzaju i trudności zadań jakie trzeba będzie wykonać oraz ilości poświęconego czasu. Po ówczesnym zapoznaniu się ze zleceniem, nasz zespół wykona dla Państwa dokładny kosztorys usługi przewozu, na terenie całej Polski oraz za granicą.

Brak możliwości komentowania